ГОЛОВНА      ПОСЛУГИ      СПІВРОБІТНИЦТВО      КОНТАКТИ

 

Знайомимося ближче! 

Декілька слів про нашу Арт-Агенцію "Бравісімо".

Ми вже багато років працюємо у сфері академічного мистецтва. Завдяки цьому у нас накопичилося достатньо досвіду і контактів, щоб запропонувати Вам дійсно висококласних виконавців, наш досвід дозволяє об'єктивно оцінити рівень артистів, і запропонувати Вашій увазі виступи найкращих, найпрофесійніших музикантів, співаків, танцюристів.

Формат нашої роботи - це, як правило, елітні корпоративні зустрічі, "вечері при свічках", презентації, що проходять в невеликих приміщеннях, де "поп-зірки" з гримлячою апаратурою і "фанерою" недоречні, тобто ті заходи, де потрібні тепла жива атмосфера, вишуканість, аристократизм, де цінується жива музика і справжнє мистецтво. А якщо виникне необхідність "озвучити" великий концертний зал, ми зможемо запропонувати Вам висококласні камерний, симфонічний і духовий оркестри, джаз-бенд, рок-гурт, шоу-групи, оперні та балетні постановки.

У кожному конкретному випадку, залежно від інтересів і можливостей замовника ми знайдемо оптимальне рішення, яке буде втілено в життя найращими виконавцями!

mail@bravissimo.kiev.ua